İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
10 KASIM
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, sonsuzluğa uğurlayışımızın 78. yılında bir kez daha sevgi, saygı ve şükranla anıyorum…![10 KASIM](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_10092326_k_10110040_manet576x324.jpg)
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, sonsuzluğa uğurlayışımızın 78. yılında bir kez daha sevgi, saygı ve şükranla anıyorum…
Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü
Mustafa YILMAZ