İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
20. Çocuk Şurası Bağcılar Kadir Topbaş Kültür Merkezinde Belediye Başkanımız Sayın Abdullah ÖZDEMİR, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ, Öğretmen ve Öğrencilerimizin Katılımıyla Yapıldı.
![20. Çocuk Şurası Bağcılar Kadir Topbaş Kültür Merkezinde Belediye Başkanımız Sayın Abdullah ÖZDEMİR, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ, Öğretmen ve Öğrencilerimizin Katılımıyla Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/22172812_manYet.jpg)
20. Çocuk Şurası Bağcılar Kadir Topbaş Kültür Merkezinde Belediye Başkanımız Sayın Abdullah ÖZDEMİR, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ, öğretmen ve öğrencilerimizin katılımıyla yapıldı.