İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Toplantısı Gerçekleştirildi.
![2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Toplantısı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2021_08/30132851_manYet.jpg)
Bağcılar İlçe Kaymakamımız Sayın Mustafa ELDİVAN, Bağcılar Belediye Başkanımız Sayın Lokman ÇAĞIRICI, Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ ve okul müdürlerimizin katılımıyla 2021-2022 Eğitim - Öğretim Yılı Sene Başı müdürler toplantısı Abdurrahman ve Nermin Bilimli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.