İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Hayat Boyu Öğrenme Komisyon Toplantısı Kaymakamımız Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Kurum Amirlerinin Katılımıyla Bağcılar Hükümet Konağında Yapıldı.
![2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Hayat Boyu Öğrenme Komisyon Toplantısı Kaymakamımız Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Kurum Amirlerinin Katılımıyla Bağcılar Hükümet Konağında Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2023_07/18155252_manYet.jpg)
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Hayat Boyu Öğrenme Komisyon toplantısı Kaymakamımız Sayın Abdullah UÇGUN başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ ve kurum amirlerinin katılımıyla Bağcılar Hükümet Konağında yapıldı.