İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
30 Ağustos Zafer Bayramı Çelenk Sunma Töreni , Bağcılar Meydan Atatürk Anıtı Tören Alanı'nda Kaymakamımız Sayın Abdullah UÇGUN, Belediye Başkanımız Sayın Abdullah ÖZDEMİR ve Kurum Amirlerinin Katılımıyla Gerçekleştirildi.
![30 Ağustos Zafer Bayramı Çelenk Sunma Töreni , Bağcılar Meydan Atatürk Anıtı Tören Alanı'nda Kaymakamımız Sayın Abdullah UÇGUN, Belediye Başkanımız Sayın Abdullah ÖZDEMİR ve Kurum Amirlerinin Katılımıyla Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2023_08/31093004_manYet.jpg)
30 Ağustos Zafer Bayramı Çelenk Sunma Töreni , Bağcılar Meydan Atatürk Anıtı Tören Alanı'nda Kaymakamımız Sayın Abdullah UÇGUN, Belediye Başkanımız Sayın Abdullah ÖZDEMİR ve kurum amirlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.