İSTANBUL BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAĞCILAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 20-22 ŞUBAT KUZULUK ÇALIŞTAYI

BAĞCILAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 20-22 ŞUBAT KUZULUK ÇALIŞTAYI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ Başkanlığında 20 Şubat Cuma günü Sakarya/Akyazı Kuzuluk’ta başlayan Çalıştay’a İlçemiz Şube Müdürleri, okul müdürleri ve İlçe MEM’de görevli şeflerimiz  katıldı.

Bağcılar İlçesinde  eğitim durumunun değerlendirildiği Çalıştay’ta okullarımızın eğitim kalitesi, fiziki yapıları, 1. Yarıyıl TEOG değerlendirmesi, okullarımızın 1. Yarıyılda yapmış oldukları seminer, söyleşi ve proje çalışmaları hakkında okul müdürlerimiz bilgi verdiler. 2. Yarıyıl da yapılacak etkinlikler, yarışmalar, seminer ve projeler hakkında   İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZbilgi vererek, yapılacak tüm etkinliklere okullarımızın katılım sağlanması gerektiğini söyledi.Ayrıca Bağcılar Belediyesi tarafından açılan Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi ve Müzesi,Şehitler Parkı ve Çanakkale Zaferi Müzesi, 8D Sinema ve Planetaryum ve kapalı yüzme havuzlarının öğrencilerimizce ziyaret edilmesi gerektiğini belirtti.

Çalıştaya 2. gününde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Murat AŞIM’da katılarak bilgi ve birikimlerini bizlerle paylaştı.

Çalıştay’ınikinci gününde Bağcılar Belediye Başkanı Sayın Lokman ÇAĞIRICI ziyarette bulunarak okul Müdürlerimize yönelik yaptığı konuşmada Bağcılar’da eğitim kalitesinin  yükseldiğini , eğitim alanında yapılacak çalışmalara Bağcılar Belediyesinin her zaman destek olacağını belirtti.

 

Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Kenan GÜLTÜRK ve Kültür Müdürü Nihat ADIGÜZEL’indekatıldığı  veokul Müdürlerimizin birbirleriyle  eğitim alanında yapılan ve yapılabilecek çalışmalarla ilgili görüşmeortamı buldukları Çalıştay 22 şubat Pazar günü sona erdi. 


Yavuz Selim Mahallesi 1000. Sokak No 14 Bağcılar Hükümet Konağı Bağcılar/İSTANBUL - (212) 474 30 37 (212) 474 30 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.