İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Yapı Kredi Bankası Güneşli Metro şubesi arasında promosyon anlaşması 3 yıllık olarak 10.850 TL tutarında anlaşmaya varılmıştır. Bütün eğitim çalışanlarımıza hayırlı uğurlu olsun.
![Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Yapı Kredi Bankası Güneşli Metro şubesi arasında promosyon anlaşması 3 yıllık olarak 10.850 TL tutarında anlaşmaya varılmıştır. Bütün eğitim çalışanlarımıza hayırlı uğurlu olsun.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/18170804_manYet.jpg)
Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Yapı Kredi Bankası Güneşli Metro şubesi arasında promosyon anlaşması 3 yıllık olarak 10.850? tutarında anlaşmaya varılmıştır. Bütün eğitim çalışanlarımıza hayırlı uğurlu olsun.