İSTANBUL BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ'ın 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Konuşması

Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ'ın 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Konuşması

Saygıdeğer Meslektaşlarım;

Değerli Velilerimiz;

Sevgili Öğrencilerimiz;

 

Yaklaşık bir buçuk yıllık uzaktan eğitim süreci sonunda öğrencilerimizle yüz yüze eğitime başlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Bizler tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak okullarımızı öğrencilerimizle buluşmaya hazır hale getirdik.

Eğitim, bir ekip işidir. İdareci arkadaşlarımızla, öğretmenlerimizle, velilerimizle el ele verip bu yeni normal süreçte tedbirlere uyarak, başarılı olacağımızdan hiç şüphem yok. Bizler aydınlık yarınların temsilcilerini, bugünden, vatanına milletine layık bireyler olarak yetiştirmenin sorumluluğunu derinden hissetmekteyiz. İçinde bulunduğumuz zamanın şartlarına uygun olarak okul ? veli ? öğrenci üçgeninde elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza olan inancımız tamdır.

Değerli öğretmenlerim, sizler bu süreçte belki de en fazla yorulan kişiler oldunuz. Çocuklarımızın geleceğini şekillendirmede emeğiniz ödenmez. Öğretmenlik okulda yapılıp eve gidildiğinde unutulan bir meslek değildir. Sizler uzaktan eğitim sürecinde gece gündüz demeden yavrularımıza destek oldunuz. Hepinize müteşekkirim.

Sevgili öğrenciler, sizler bizim geleceğimiz, umudumuzsunuz. Aldığınız eğitimle vatanımızı milletimizi daha da ileriye götüreceksiniz. Ülkemizi uluslararası alanda temsil edeceksiniz. Unutmayın ki azim, bizleri hayatta tutan önemli bir unsurdur. Bu yıl da azimle elinizden geleni yapacağınıza eminim.

Yeni eğitim öğretim yılını tüm idarecilerimizin, öğretmenlerimizin, öğrenci ve velilerimizin sağlık, huzur, mutluluk ve başarı içinde geçirmesini gönülden diliyorum. 2021 ? 2022 Eğitim Öğretim yılının, tüm eğitim öğretim camiasına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Yavuz Selim Mahallesi 1000. Sokak No 14 Bağcılar Hükümet Konağı Bağcılar/İSTANBUL - (212) 474 30 37 (212) 474 30 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.