Bağcılardan Türkmen Dağına Yardım
Bağcılar Öğrenci Meclisi üyelerince koordine edilen ve İlçemiz okullarında 24.12.2015 – 15.01.2016 tarihleri arasında sürdürülecek olan Suriye´de savaş ortamında kalan Türkmen kardeşlerimize yönelik; Temel gıda ve giyim ihtiyacını karşılamak amacıyla yardım kampanyası düzenlenmiştir.![Bağcılardan Türkmen Dağına Yardım](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_31163922_manset1.jpg)
Bağcılar Öğrenci Meclisi üyelerince koordine edilen ve İlçemiz okullarında 24.12.2015 – 15.01.2016 tarihleri arasında sürdürülecek olan Suriye´de savaş ortamında kalan Türkmen kardeşlerimize yönelik; Temel gıda ve giyim ihtiyacını karşılamak amacıyla yardım kampanyası düzenlenmiştir. Bağışlanan yardımlar İlçemiz okullarından Abdurrahman ve Nermin Bilimli MTAL´sinde toplanacak olup, daha sonra Bağcılar Belediyesinden temin edilen araçlar 22.01.2016 (okulların kapanacağı gün) tarihinde, törenle birlikte Hatay İli Yayladağı İlçesi´nde bulunan, Başbakanlık tarafından kurulan konaklama tesislerine gönderilecektir.