İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Liselere Yerleşemeyen Öğrenciler İçin İlçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonu
![Liselere Yerleşemeyen Öğrenciler İçin İlçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonu](/www/images/mansetresim.png)
Ortaöğretim Kurumlarına Tercih ve Yerleştirme Takvimi doğrultusunda hiç bir tercihine yerleşemeyen veya tercih yapmayan öğrencilerin tercih ve yerleştirme işlemleri İlçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonu tarafından 09 - 17 Ağustos 2022 tarihleri arasında Yavuz Selim İlkokulunda yapılacaktır. (Yavuz Selim Mahallesi 1001. Sokak)