İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Uyum Haftası Açılış Programı Kaymakamımız Sayın Abdullah UÇGUN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ'ın Katılımıyla Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulunda Yapıldı.
![2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Uyum Haftası Açılış Programı Kaymakamımız Sayın Abdullah UÇGUN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ'ın Katılımıyla Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulunda Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2023_09/04121515_manYet.jpg)
2023-2024 eğitim öğretim yılı uyum haftası açılış programı Kaymakamımız Sayın Abdullah UÇGUN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ'ın katılımıyla Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulunda yapıldı.