İSTANBUL BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tasarım Stüdyosu Ergonomisi Projesi

Tasarım Stüdyosu Ergonomisi  Projesi

            Bağcılar Kaymakamlığı ile Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş. (T.C. Başbakanlık TOKİ İştiraki) kurumu arasında Bağcılar Mesleki ve Teknik Anadolu  Lisesi  Mimari Teknik Ressamlığı  Dalı öğrencilerinin Mesleki Teknik Eğitim kalitesini artırmayı ana hedef olarak belirleyen Tasarım Stüdyosu Ergonomisi  Projesi  (TASTÜDER)  protokol imza töreni 20.01.2015 tarihinde Sayın Kaymakamımız Erdal ÇAKIR başkanlığında T.C TOKİ EPP A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Avni Eroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YILMAZ, Okul Müdürümüz Arkın POLAT, İnşaat Tek. Alanı Atölye Şefleri Ali ŞEN ve Mesut DOĞAN’ın katılımlarıyla kaymakamlık binasında gerçekleştirilmiştir.

 

            Tasarım Stüdyosu Ergonomisi Projesi içeriğinde uzay alanında da kullanılmaya başlayan yakın geleceğin 3D Printer teknolojisinin İnşaat Teknolojisi Alanı Mimari Maket Derslerinde kullanılıp, öğrenciler için her yönden ergonomik tasarım kriterleri ışığında hazırlanan Mimari Tasarım Atölyesinin yenilenmesi sağlanacaktır.


Yavuz Selim Mahallesi 1000. Sokak No 14 Bağcılar Hükümet Konağı Bağcılar/İSTANBUL - (212) 474 30 37 (212) 474 30 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.