İSTANBUL BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KADAYIFÇIOĞLU LİSESİ TEAKWONDO’DA MARKALAŞMA YOLUNDA

22 Şubat Pazar günü Bahçeköy Orman Fakültesi’nde MEB Gençler Taekwondo Turnuvası yapıldı. +68 kilo kategorisinde yarışan Alaattin Nilüfer Kadayıfçıoğlu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi Seyhan ŞAFAK Taekwondo İstanbul 3.sü oldu.
KADAYIFÇIOĞLU LİSESİ TEAKWONDO’DA MARKALAŞMA YOLUNDA

Alaattin Nilüfer Kadayıfçıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden bir spor başarısı haberi daha geldi.22 Şubat Pazar günü Bahçeköy Orman Fakültesi’nde MEB Gençler Taekwondo Turnuvası yapıldı. +68 kilo kategorisinde yarışan Alaattin Nilüfer Kadayıfçıoğlu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi Seyhan ŞAFAK Taekwondo İstanbul 3.sü oldu.Alaattin Nilüfer Kadayıfçıoğlu Lisesi sadece öğrencileriyle değil öğretmenleriyle de bir sporcu okulu olarak adını duyuruyor. Bu yıl Taekwondo kursu açan Kadayıfçıoğlu Lisesi, sporcu olan Grafik ve Fotoğrafçılık Öğretmeni Seval BAŞER ve Tarih Öğretmeni Yusuf VURAL ile ilk başarılarını almış oldular. 3 yıldır Taekwondo ile ilgilenen Seyhan’da ilk madalyasını almış oldu. 

Yavuz Selim Mahallesi 1000. Sokak No 14 Bağcılar Hükümet Konağı Bağcılar/İSTANBUL - (212) 474 30 37 (212) 474 30 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.