İSTANBUL BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lise Tanıtım Günleri Açılışı

Lise Tanıtım Günleri Açılışı

            Bağcılar Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Bağcılar Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği Lise Tanıtım Günleri Bağcılar Meydanında 27 Mayıs saat 12:00’ de yapılan açılış töreni ile başladı.

           Bağcılar Belediyesi tarafından kurulan standlarda 7 gün boyunca sürecek olan tanıtım günlerinde Bağcılar’da yer alan resmi/özel 30 ortaöğretim kurumumuz kendilerini tanıtma fırsatı bulacak olup, etkinlikleri resmi/özel 54 ortaokullarımızda öğrenim gören 13735 öğrenci, Bağcılar Belediyesince temin edilen araçlar ile 09:00 - 17:00 saatleri arasında ziyaret edeceklerdir.

 

Açılış programına İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Murat ADALI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ, Bağcılar Belediye Başkanı Sayın Lokman ÇAĞIRICI, Belediye Başkan Yardımcıları Sayın Kenan GÜLTÜRK ve Sayın Mehmet ŞİRİN ile İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğrencilerimizin ve velilerimizin de katıldığı programa Fatih Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz işaret diliyle şarkı söyleyerek renk kattılar. Daha sonra protokol üyeleri standları gezerek öğrencilerimizden okulları hakkında bilgiler aldılar.


Yavuz Selim Mahallesi 1000. Sokak No 14 Bağcılar Hükümet Konağı Bağcılar/İSTANBUL - (212) 474 30 37 (212) 474 30 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.