İSTANBUL BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bağcılar Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde, liseden mezun öğrencilere yönelik Destekleme ve Yetiştirme Kursları 3 Ekim 2015 tarihinde Bağcılar Belediyesi Gençlik Merkezinde 500 kursiyer ile toplantı yapılarak başladı.

Bağcılar Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde, liseden mezun öğrencilere yönelik Destekleme ve Yetiştirme Kursları  3 Ekim 2015 tarihinde Bağcılar Belediyesi Gençlik Merkezinde 500 kursiyer ile toplantı yapılarak başladı.

Bağcılar Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde, liseden mezun öğrencilere yönelik Destekleme ve Yetiştirme Kursları  3 Ekim 2015 tarihinde Bağcılar Belediyesi Gençlik Merkezinde 500 kursiyer ile toplantı yapılarak başladı. Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YILMAZ ve Bağcılar Belediye Başkanı Lokman ÇAĞIRICI gençlere kursun önemi ve gelecek ile ilgili tavsiyelerde bulundu. Ayrıca Bağcılar Belediyesi kurucu başkanı Feyzullah KIYIKLIK gençlere disiplinli çalışma ile ilgili hayatından örnekler vererek geleceklerini planlamaları gerektiğini anlattı. Bağcılar Halk Eğitimi Merkezi Müdürümüz Ömer Azmi TORUN Destekleme ve Yetiştirme Kursu ile ilgili bilgi verdikten sonra Deneme sınavı yapılarak kurs başlamış oldu. 

Kurslarımızın kayıtları 1 hatfa süre ile devam etmektedir. Hafta sonu gruplarımızın dersleri 10 Ekim Cumartesi günü, Hafta içi gruplarımızın dersleri ise 12 Ekim Pazartesi günü başlayacaktır.

Yavuz Selim Mahallesi 1000. Sokak No 14 Bağcılar Hükümet Konağı Bağcılar/İSTANBUL - (212) 474 30 37 (212) 474 30 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.