İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler Günü Çelenk Koyma Töreni
24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Bağcılar Meydanı Atatürk Anıtı´na Çelenk Koyma Töreni gerçekleştirildi.![24 Kasım Öğretmenler Günü Çelenk Koyma Töreni](/meb_iys_dosyalar/2018_12/17143144_manYet.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ ve beraberindeki öğretmenlerimiz tarafından Bağcılar Meydanı Atatürk Anıtı´na çelenk konuldu. Çelenk Koyma Törenine İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, resmi/özel okullarımızın müdürleri ve resmi/özel okullarımızın öğretmenleri katıldı.