İSTANBUL BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürlerimize Yönelik Beyaz Hüzün Filmi Gösterimi Yapıldı.

Bağcılar Site Sinemasında Sarıkamış Destanı'nı Anlatan ''Beyaz Hüzün'' Film Gösterimi Gerçekleştirildi.
Okul Müdürlerimize Yönelik Beyaz Hüzün Filmi Gösterimi Yapıldı.

Yönetmenliğini Kenan KORKMAZ'ın yaptığı Sarıkamış Destanı'nı anlatan '' Beyaz Hüzün '' Bağcılar Site Sinemasında 20 Aralık 2019 Cuma günü gösterime girdi.

Girdiği günden itibaren büyük ilgi gören "Beyaz Hüzün" film gösterisine 25 Aralık 2019 Çarşamba günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ, Resmi/Özel Okullarda görev yapan Okul müdürlerimiz, filmin yönetmen ve oyuncusu Kenan KORKMAZ, Vural EYİKAN, Yavuz GÜRBÜZ, Ali POYRAZ ve Fehmi DEMİRBAĞ ile birlikte izlediler.

İki seans şeklinde gösterilen  film gösterimi yaklaşık iki saat sürdü. Bu süre zarfında büyük beğeni gören film  içerik olarak çocuklarımızın gençlerimizin tarih bilinçlerini geliştirmek, vatan için yapılan fedakarlıkları farketmelerini sağlamak, tarihimizden yaşanan zorluklara göğüs germe çabaları, vatan sevgisinden kaynaklı irade gücünü göstermek açısından izleyiciler arasında olumlu tepkiler aldı. 

30-12-201930-12-2019

 

Yavuz Selim Mahallesi 1000. Sokak No 14 Bağcılar Hükümet Konağı Bağcılar/İSTANBUL - (212) 474 30 37 (212) 474 30 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.