İSTANBUL BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde "Özel Eğitim Uygulamaları Kursu " Gerçekleştiriliyor.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde ilçemiz Bağcılar Abdullah Bin Mektum Özel Eğitim Uygulama Okulunda norm fazlası branş öğretmenlerine yönelik "Özel Eğitim Uygulamaları Kursu" gerçekleştirilmektedir.
İlçemizde

          Müdürlüğümüz Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şubesince 20/01/2020 - 31/01/2020 tarihlerinde İlimiz genelinde Bakanlığımıza bağlı özel eğitim okulları, özel eğitim sınıfları, hastane sınıfları ve evde eğitim hizmetleri kapsamındaki öğretmen ihtiyacının karşılanabilmesi için Özel Eğitim Uygulamaları Kursu (Norm Fazlası Öğretmenler İçin) düzenlenmektedir. İlçemiz Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Şubesi Şube Müdürü Sayın Bülent IŞIK eğitim sırasında öğretmenlere ziyarette bulundu.

          Bağcılar Abdullah Bin Mektum Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdür Yardımcısı Sayın Seyfullah ÇELİK ve Esenler Yunus Emre Ortaokulu Özel Eğitim Öğretmeni Sayın Abuzer ÇAKMAK'ın eğitim görevlisi olarak görev aldığı  kursa İlçemiz Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Şubesi Şube Müdürü Sayın Bülent IŞIK'ın davetiyle  Klinik Psikolog Sayın Özkan ŞENOL öğretmenlerimize  "Öğrenme Güçlüğü ve Otizm" konularında seminer verdi. 


31-01-202031-01-2020

Yavuz Selim Mahallesi 1000. Sokak No 14 Bağcılar Hükümet Konağı Bağcılar/İSTANBUL - (212) 474 30 37 (212) 474 30 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.