İSTANBUL BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ'ın Birinci Dönem Kapanış Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ'ın Birinci Dönem Kapanış Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Sayın Veliler, Sevgili Öğrenciler,

Büyük fedakârlıklar ile başladığımız 2020-2021 Eğitim Öğretim yılının ilk dönemine 22.01.2021 tarihi ile kısa bir ara veriyoruz. Ülkemizin içinden geçtiği zorlu salgın sürecinde Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından insanüstü bir çaba gösterilmiştir. Bu üstün çaba ile dünya eğitim tarihine örnek olunmuştur.

Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Bu süreçte sizlerin gösterdiği emeklere paha biçilemez. Yaptığınız çalışmalarla öğrencilerimize ışık oldunuz, onları ilimin zorlu yolunda yalnız bırakmadınız. Var olun.

Değerli Velilerimiz,

Sizler zorlu salgın sürecinde öğrencilerimize anne ? baba olmanın yanı sıra bir de öğretmen olarak bizlere destek verdiniz. İyi ki varsınız, destekleriniz bizim için çok değerli.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Benzerine daha önce rastlanmamış bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte sizlerin sorumlulukları da arttı. Ancak biz eğitimciler olarak sizlere her konuda destek olmaya devam edeceğiz. İşbirliği ile yüz yüze eğitime geçmek için çaba göstereceğiz.

Eğitimin bütün paydaşlarına bol bol dinlenecekleri bir tatil süreci diliyorum. Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle.     

 

Mustafa YILMAZ                 

Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yavuz Selim Mahallesi 1000. Sokak No 14 Bağcılar Hükümet Konağı Bağcılar/İSTANBUL - (212) 474 30 37 (212) 474 30 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.