İSTANBUL BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Açılışı

Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Açılışı

          Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER ve Demirören Medya Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yıldırım DEMİRÖREN'in katılımıyla, Türk ve dünya medyasının geleceğine katkı sağlayacak yeni nesil gazetecilerin yetiştirilmesini amaçlayan Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin kurulması için iş birliği protokolü imzalandı.

          Millî Eğitim Bakanlığı ve Demirören Medya iş birliğiyle Türk ve dünya medyasının geleceğine katkı sağlayacak yeni nesil gazetecilerin yetiştirilmesi için Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kuruluyor. İstanbul'da gerçekleştirilen törende konuşan Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER, Demirören Medya Grup ile mesleki eğitimle ilgili çok önemli bir adımın atıldığını söyledi.

          Medya sektörüne meslekte çağı yakalayan, donanımlı gençler yetiştirmek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ve Demirören Medya işbirliğiyle, Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bağcılar İlçemizde kuruluyor.

08-10-202108-10-2021

Yavuz Selim Mahallesi 1000. Sokak No 14 Bağcılar Hükümet Konağı Bağcılar/İSTANBUL - (212) 474 30 37 (212) 474 30 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.