İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Uhdesinde Yürütülen Geleceğin Yazarları Projesi Kapsamında Yapılacak Olan İlçe Sergisinin Açılışına Tüm Veli-Öğretmen ve Öğrencilerimiz Davetlidir.
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün uhdesinde yürütülen Geleceğin Yazarları Projesi kapsamında yapılacak olan İlçe sergisinin açılışına tüm Veli-Öğretmen ve öğrencilerimiz davetlidir.![İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Uhdesinde Yürütülen Geleceğin Yazarları Projesi Kapsamında Yapılacak Olan İlçe Sergisinin Açılışına Tüm Veli-Öğretmen ve Öğrencilerimiz Davetlidir.](/meb_iys_dosyalar/2024_06/05163553_whatsappimage20240605at16.33.45.jpg)