İSTANBUL BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MUAMMER YILDIZ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  SAYIN MUAMMER YILDIZ  İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn Dr. Muammer YILDIZ ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız  Murat AŞIM 18/11/2014 Salı günü ilçemizi ziyaret ettiler.  Bağcılar Belediyesi Öğretmenler Lokalinde Bağcılar Kaymakamı Sn Erdal ÇAKIR, Bağcılar Belediye Başkanı Sn Lokman ÇAĞIRICI  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sn Mustafa YILMAZ ile  birlikte Güngören, Bakırköy, Bahçelievler, Başakşehir, Küçükçekmece, Arnavutköy, Avcılar ve Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile kahvaltıda buluşan Sayın YILDIZ,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Mustafa YILMAZ’dan ilçedeki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Bağcılar Belediye Başkan yardımcımız Cemil ŞAHİN belediye olarak bağcılarda eğitim öğretime yaptıkları hizmetler hakında bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn Dr. Muammer YILDIZ  eğitim ve öğretime yaptıkları katkılardan dolayı Bağcılar Kaymakamı Sn Erdal ÇAKIR, Bağcılar Belediye Başkanı Sn Lokman ÇAĞIRICI’ya teşekkürlerini iletti.  

 

Öğretmenler Lokalinin ardından Bağcılar Belediyesi tarafından önceki yıl açılışı gerçekleştirilen Çanakkale Şehitler Parkı ve Çanakkale Şehitler Müzesini ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı. Şehitler Parkının İstanbuldaki  tüm okullar tarafından görülmesi gerktiğini belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz daha sonra Bağcılar Hayrettin Karaman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde incelemelerde bulundu. Bir süre okulda öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz buradan  ayrılarak Bağcılar Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek Okul Müdürü Tahsin YILDIRIM’dan okul hakkında bilgi alarak atölye ve laboratuarda ders yapan öğrencilerle sohbet etti. Son olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, personel ile bir görüşen İl Milli Eğitim Müdürümüz yapılan işler hakkında bilgi aldıktan  sonra ziyaretini sonlandırdı. 


Yavuz Selim Mahallesi 1000. Sokak No 14 Bağcılar Hükümet Konağı Bağcılar/İSTANBUL - (212) 474 30 37 (212) 474 30 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.