İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Bağcılar İnönü Ortaokulunda Kızılay Kutlama Haftası Coşkuyla Kutlandı.
Bağcılar İnönü Ortaokulunda öğrencilerimizin katılımıyla etkinlikler yapıldı.![İlçemiz Bağcılar İnönü Ortaokulunda Kızılay Kutlama Haftası Coşkuyla Kutlandı.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/06093654_Untitled-1_864_x_486.jpg)
Bağcılar ilçesi İnönü Ortaokulunda Kızılay Haftası nedeniyle öğrenci ve öğretmenlerin katılımı ile etkinlikler düzenlendi. Ayrıca programa katkı sunan kıymetli öğretmen ve idareci arkadaşlara teşekkür ederiz.