İSTANBUL BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Görev Yapan Aday Öğretmenlerin Eğitimleri Başladı.

İlçemiz okul ve kurumlarına atanan aday Öğretmenlerin eğitimleri 10 Şubat 2020 Pazartesi günü İtibarıyla başladı. Aday öğretmenler adaylık süresince 12 farklı eğitim alacak. 
İlçemizde Görev Yapan Aday Öğretmenlerin Eğitimleri Başladı.

          İlçemiz okul ve kurumlarında görev yapmakta olan aday öğretmenlerimizin eğitimleri başladı. Aday Öğretmenler alacağı ilk eğitim olan Etkili İletişim ve Etkili Sınıf Yönetimi eğitimi Hikmet Nazif Kurşunoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Abdurrahman Nermin Bilimli Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde gerçekleştirildi. Hikmet Nazif Kurşunoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Eğitimci olarak Sayın Gökhan KARAOSMANOĞLU, Abdurrahman Nermin Bilimli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde ise eğitimci olarak Sayın Emine KÜLE görev aldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ ve Öğretmen yetiştirme Şube Müdürü Sayın Bülent IŞIK eğitimlere katılarak ziyarette bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ aday öğretmenlerle sohbet ederek hem öğretmenlerimizin sohbet ederek hem sorunlarını dinledi hem de tecrübelerini aktardı.


28-02-202028-02-2020

Yavuz Selim Mahallesi 1000. Sokak No 14 Bağcılar Hükümet Konağı Bağcılar/İSTANBUL - (212) 474 30 37 (212) 474 30 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.