İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Devam Ediyor
Bağcılar´da İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri devam ediyor.![İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_25141203_isvge.jpg)
Bağcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Abdurrahman ve Nermin Bilimli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Bağcılar Edip İplik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´ne bağlı kurumlarda çalışan öğretmen, memur ve diğer persneller için İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri devam ediyor.