İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Düzenlemiş Olduğu Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası İstanbul Şampiyonasında Voleybol Takımımız Bir Üst Tura Çıktı.
![İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Düzenlemiş Olduğu Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası İstanbul Şampiyonasında Voleybol Takımımız Bir Üst Tura Çıktı.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/08140644_manYet.jpg)
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası İstanbul şampiyonasına, daha önce Türkiye Üçüncüsü olan takımımızla katılım sağladık. İlk maçı Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yaptık. 2-1 galibiyetle bir üst tura çıktık.
Voleybol takımımızı tebrik ediyoruz.