İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz MEV. 60.Yıl Uçanevler Ortaokulu Bilişim Laboratuvarının Açılışına Katılarak Öğrenci ve Öğretmenlerimizle Sohbet Ettiler.
![Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz MEV. 60.Yıl Uçanevler Ortaokulu Bilişim Laboratuvarının Açılışına Katılarak Öğrenci ve Öğretmenlerimizle Sohbet Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/08130517_manYet.jpg)
Kaymakamımız Sayın Abdullah UÇGUN, Belediye Başkanımız Sayın Abdullah ÖZDEMİR ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ MEV. 60.Yıl Uçanevler Ortaokulu Bilişim Laboratuvarının açılışına katılarak öğrenci ve öğretmenlerimizle sohbet ettiler.