İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve Müdürümüz 2022-2023 Eğitim Öğretim yılının ilk gününde ilçemiz Prof. Dr. Fuat Sezgin Ortaokulunda yüz yüze eğitime başlayan öğrencilerimizle bir araya gelerek başarı dileklerinde bulundular.
![Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve Müdürümüz 2022-2023 Eğitim Öğretim yılının ilk gününde ilçemiz Prof. Dr. Fuat Sezgin Ortaokulunda yüz yüze eğitime başlayan öğrencilerimizle bir araya gelerek başarı dileklerinde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/12144059_manYet.jpg)
Kaymakamımız Sayın Abdullah UÇGUN Belediye Başkanımız Sayın Abdullah ÖZDEMİR ve Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ, 2022-2023 Eğitim Öğretim yılının ilk gününde ilçemiz Prof. Dr. Fuat Sezgin Ortaokulunda yüz yüze eğitime başlayan öğrencilerimizle bir araya gelerek başarı dileklerinde bulundular.