İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbn-i Sina Anadolu Lisesinde Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Duygu UÇGUN'un Konuşmacı Olarak Katıldığı TÜBİTAK Bilim Söyleşileri Etkinliklerini Ziyaret Etti.
![Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbn-i Sina Anadolu Lisesinde Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Duygu UÇGUN'un Konuşmacı Olarak Katıldığı TÜBİTAK Bilim Söyleşileri Etkinliklerini Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_11/21154218_manset.jpg)
Kaymakamımız Sayın Abdullah UÇGUN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ İbn-i Sina Anadolu Lisesinde Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Duygu UÇGUN'un konuşmacı olarak katıldığı TÜBİTAK Bilim Söyleşileri Etkinliklerini ziyaret etti.