İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamız, Milli Eğitim Müdürümüz ve Okul Müdürlerimizin Katılımıyla Yıldıztepe İlkokulunda 3 Aralık Dünya Özel Gereksinimliler Günü'ne Binaen Özel Eğitim Sınıflarının Açılışı Yapıldı.
![Kaymakamız, Milli Eğitim Müdürümüz ve Okul Müdürlerimizin Katılımıyla Yıldıztepe İlkokulunda 3 Aralık Dünya Özel Gereksinimliler Günü'ne Binaen Özel Eğitim Sınıflarının Açılışı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/08173534_manYet.jpg)
Kaymakamız Sayın Abdullah UÇGUN, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ ve okul müdürlerimizin katılımıyla Yıldıztepe İlkokulunda 3 Aralık Dünya Özel Gereksinimliler Günü'ne binaen özel eğitim sınıflarının açılışı yapıldı. Emeklerinden dolayı öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.