İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET AKİF ERSOYU YÂD ETTİK
Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Merhum İstiklal Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u vefatının 79. yıldönümü![MEHMET AKİF ERSOYU YÂD ETTİK](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_15103834_20151229_103556.jpg)
Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Merhum İstiklal Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u vefatının 79. yıldönümünde Edirnekapı´da bulunan kabri başında andık. İlçemiz Orhan Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimizin, Şube Müdürü Özkan BOYACI ve Okul Müdürü Abdullah YAŞA´nın katıldığı ziyarette öğrencilerimiz merhum şairimiz için Yasin Şerif okudu, akabinde tüm şehitlerimiz için dualar edildi.
![]() |
![]() |
![]() |