İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MEV.60 Yıl Uçanevler Ortaokulunda ve Şeyh Edebali Anadolu Lisesinde Göreve Yeni Başlayan Okul Müdürlerimize Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.
![MEV.60 Yıl Uçanevler Ortaokulunda ve Şeyh Edebali Anadolu Lisesinde Göreve Yeni Başlayan Okul Müdürlerimize Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/13161733_manYet.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ MEV.60 Yıl Uçanevler Ortaokulunda ve Şeyh Edebali Anadolu Lisesinde göreve yeni başlayan okul müdürlerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, öğretmenlerle ile sohbet etti.