İSTANBUL BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"1 ANNE 1000 EVLAT" PROJESİ AÇILIŞI GASPIRALI İSMAİL İLKOKULUNDA YAPILDI

                   Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti Bağcılar Şubesi arasında yapılan protokol ile okullarımızda annelere yönelik bağımlılıkla mücadele ve bilinçlendirme eğitimlerinin verileceği 1 anne 1000 evlat projesi açılışını Bağcılar Gaspıralı İsmail İlkokulunda yaptık.
"1 ANNE 1000 EVLAT" PROJESİ AÇILIŞI GASPIRALI İSMAİL İLKOKULUNDA YAPILDI

              Programa Belediye Başkanımız Sayın Lokman ÇAĞIRICI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YILMAZ, Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Gültürk, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Bağcılar Şubesi Başkanı Mustafa ARSLAN, Halk Eğitim Müdürü Yalçın Yıldırım, Yeşilay Bağcılar Şubesi Eğitim Komisyonu Başkanı Aziz Erdoğan, çevre okul müdürleri ve velilerin katılımı ile gerçekleşti.

              Yapılan protokol çerçevesinde en az 3000 anneye ulaşmak hedeflenmiş olup, Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılacak olan kurslarla annelere bağımlılıkla mücadele ve bilinçlendirme eğitimleri verilecektir. Sağlıklı nesiller için bağımlılıktan kurtulmak gerektiğinin bilincinde olan bizler, annelerin evlatlar üzerinde nasıl rol model olduğununda farkındayız.

              Annelere verilecek olan kursların ve eğitimlerin sonucunda sertifika alamaya hak kazanan annelere ilçemizde düzenleyeceğimiz büyük bir törenle belgelerini teslim edeceğiz.

17-02-2017

17-02-2017

Yavuz Selim Mahallesi 1000. Sokak No 14 Bağcılar Hükümet Konağı Bağcılar/İSTANBUL - (212) 474 30 37 (212) 474 30 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.