İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şampiyon Öğrencimizden Ziyaret
Wushu Türkiye Şampiyonu olan Cemil Meriç Ortaokulu 8/F öğrencisi Yunuscan HERGÜL Müdürlüğümüzü ziyaret etti.![Şampiyon Öğrencimizden Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_02/21144241_ziyaret2.jpg)
Türkiye Wushu Federasyonunun Antalya’da 27-29/01/2019 Tarihleri arasında düzenlediği Minikler – Yıldızlar Türkiye Wushu Kung Fu Şampiyonasında (45 Kg) Türkiye Şampiyonu olan Cemil Meriç Ortaokulu 8/F öğrencisi Yunuscan HERGÜL okul müdürü Kemal BEDİRHAN ile birlikte Müdürlüğümüzü ziyaret etti.İlçe Müdürümüz Mustafa YILMAZ öğrencimizi tebrik ederek başarılarının devamını diledi.