İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Taksim'de Yaşanan Hain Terör Saldırısında Şehit Olan İlçemiz Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi Öğrencisi Yağmur UÇAR`ın Anısına Okul Bahçesinde Valimiz Sayın Ali YERLİKAYA'nın Katılımlarıyla Fidan Dikimi Gerçekleştirildi.
![Taksim'de Yaşanan Hain Terör Saldırısında Şehit Olan İlçemiz Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi Öğrencisi Yağmur UÇAR`ın Anısına Okul Bahçesinde Valimiz Sayın Ali YERLİKAYA'nın Katılımlarıyla Fidan Dikimi Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/13170229_manYet.jpg)
Taksim'de yaşanan hain terör saldırısında şehit olan İlçemiz Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi Öğrencisi Yağmur UÇAR`ın anısına okul bahçesinde Valimiz Sayın Ali YERLİKAYA'nın katılımlarıyla fidan dikimi gerçekleştirildi. Teşriflerinden dolayı Valimize teşekkür ederiz.