İSTANBUL BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tercih Danışmanlığı Merkezlerimiz Hizmetinizde

Bağcılar Belediyesi işbirliği ve desteğiyle, Rehberlik ve Araştırma Merkezimizin koordinesinde İlçemiz genelinde Lise ve Üniversite tercihi yapacak öğrencilerimize yönelik olarak tercih danışmanlığı merkezlerimiz kurulmuştur.
Tercih Danışmanlığı Merkezlerimiz Hizmetinizde

TEOG süreci kapsamında yerleştirmeye esas puanların açıklanmasıyla birlikte tercihlerin başlamasına az bir süre kaldı. Bu doğrultuda ilçemiz genelinde kurulan 10 tercih merkezinde alanında uzman rehber öğretmenlerimiz tarafından 8. sınıftan 9. sınıfa geçen öğrencilerimize yönelik olarak tercih danışmanlığı hizmeri verilecektir. Öğrencilerimiz 8. sınıfı bitirdikleri ortaokullara göre belirlenen tercih merkezlerine giderek, aileleriyle birlikte en isabetli tercihleri yapmak adına, uzman öğretmenlerimizden 14-24 Temmuz tarihleri arasında 09:00-17:00 saatleri arasında rehberlik hizmeti alabileceklerdir.

Liselerimizden mezun olarak yükseköğretim tercihi yapacak olan öğrencilerimiz için ise Bağcılar Meydanda bulunan Bağcılar Belediyesi Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezi Bahçesinde "Üniversite Tercih Günleri" düzenlenecektir. 14-26 Temmuz tarihleri arasında 09:00-17:00 saatleri arasında hizmet verecek tercih merkezimizde uzman rehber öğretmenlerimiz tarafından danışmanlık hizmeti verilecektir.

Yavuz Selim Mahallesi 1000. Sokak No 14 Bağcılar Hükümet Konağı Bağcılar/İSTANBUL - (212) 474 30 37 (212) 474 30 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.