İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Öğretmenler Kupası Futsal Bayanlar Turnuvası Tamamlandı.
Türkiye Öğretmenler Kupası Futsal Bayanlar Turnuvası 39 ilçenin katılımlarıyla tamamlandı ve bayanlar futsalda İlçemiz 2. olmuştur.![Türkiye Öğretmenler Kupası Futsal Bayanlar Turnuvası Tamamlandı.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/04105956_manYet.jpg)
Türkiye Öğretmenler Kupası Futsal Bayanlar Turnuvası 39 ilçenin katılımlarıyla tamamlandı ve bayanlar futsalda İlçemiz 2. olmuştur. Takımımız bayanlar futsal alanında 3 ilçe takımını yenerek finale kaldı finalde zorlu mücadelenin ardından 2. olarak ilçemizi başarıyla temsil etmiştir. Emek veren tüm değerli öğretmen ve idareci arkadaşlara teşekkür ederiz.