İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Öğretmenler Kupası Voleybol Erkekler Turnuvası Tamamlandı.
Türkiye Öğretmenler Kupası Voleybol Erkekler Turnuvası 39 ilçenin katılımlarıyla tamamlandı ve erkekler voleybolda Bağcılar ilçemiz 1. oldu.![Türkiye Öğretmenler Kupası Voleybol Erkekler Turnuvası Tamamlandı.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/04105334_manYet.jpg)
Türkiye Öğretmenler Kupası Voleybol Erkekler Turnuvası 39 ilçenin katılımlarıyla tamamlandı ve erkekler voleybolda Bağcılar ilçemiz 1. oldu. Takımımız erkekler voleybol alanında 4 ilçe takımlarını yenerek kupanın sahibi oldu. Emek veren tüm değerli öğretmen ve idareci arkadaşlara teşekkür ederiz.