İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vefa Sosyal Destek Grubu 65 Yaş Üzeri Vatandaşlarımızın İhtiyaçlarını Karşılamaya Devam Ediyor.
![Vefa Sosyal Destek Grubu 65 Yaş Üzeri Vatandaşlarımızın İhtiyaçlarını Karşılamaya Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2020_04/03150524_manYet.jpg)
Bağcılar Kaymakamlığı uhdesinde oluşturulan ve içerisinde eğitimcilerimizin de yer aldığı Vefa Sosyal Destek Grubu 65 yaş üstü vatandaşlarımızı ev ev ziyaret ederek ihtiyaçlarını karşılıyor.
Covid-19 salgını nedeni ile evden çıkamayan 65 yaş üstü büyüklerimizin maaş, market, vb. ihtiyaçlarını karşılayan Vefa Sosyal Destek Grubu her gün Bağcılar Kayamakamlığına gelen başvurular doğrultusunda ev ziyaretleri yapıyor.