İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YAŞIN KADAR OKU PROJESİ BAŞLADI...
YAŞIN KADAR OKU PROJEMİZ BAŞLADI.HER YAŞ GRUBUNDAKİ VATANDAŞLARIMIZ YAŞI KADAR KİTAP OKUYARAK BU PROJEYE DESTEK VERECEKLERDİR.![YAŞIN KADAR OKU PROJESİ BAŞLADI...](/meb_iys_dosyalar/2022_12/29114914_b0919651-48b2-415a-82c7-b5c70481c466.jpg)
YAŞIN KADAR OKU PROJEMİZİN AÇILIŞI NERMİN BİLİMLİ İLKOKULUNDA Kaymakamımız Abdullah UCGUN,Belediye Başkanımız Abdullah ÖZDEMİR ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YILMAZ ın katılımlarıyla başladı.Projemize 7 den 70 kadar herkes destek vermeye başladı.Bu anlamda ev ziyaretleri yapıldı.Katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz.