İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yeni Binasına Taşınan Müdürlüğümüzü, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Levent YAZICI ziyaret etti.
![Yeni Binasına Taşınan Müdürlüğümüzü, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Levent YAZICI ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_10/11161554_manYet.jpg)
İstanbul'da meydana gelen 5.8 büyüklüğündeki deprem nedeniye İstanbul Valiliği oluru ile yeni binasına (Bağlar Mahallesi 53. Sokak No: 1 / 34209 Bağcılar/İSTANBUL - Prof. Dr. Necmettin Erbakan Fen Lisesi) taşınan Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Levent YAZICI 11 Ekim 2019 Cuma günü ziyaret etti.