İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yeni Eğitim-Öğretim Dönemi İle İlgili Hayata Geçirilecek Ortak Çalışmalar ve Programların Değerlendirildiği 2. Dönem Başı Toplantısı Gerçekleştirildi.
![Yeni Eğitim-Öğretim Dönemi İle İlgili Hayata Geçirilecek Ortak Çalışmalar ve Programların Değerlendirildiği 2. Dönem Başı Toplantısı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_02/10103856_manYet.jpg)
Belediye Başkanımız Sayın Lokman ÇAĞIRICI ve İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YILMAZ ve okul müdürlerimizin katılımıyla yeni eğitim-öğretim dönemi ile ilgili hayata geçirilecek ortak çalışmalar ve programların değerlendirildiği 2.dönem başı toplantısı gerçekleştirildi.