İSTANBUL
BAĞCILAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÜKSEK ÖĞRETİME GEÇİŞ SINAV MESAJI
15 Mart 2015 Pazar günü saat 10:00´da yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)’na girecek öğrencilerimize başarılar dilerim. Çalışmalarının boşa çıkmayacağı bir sınav geçirmelerini temenni ederim.![YÜKSEK ÖĞRETİME GEÇİŞ SINAV MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_14112227_ygs.jpg)
15 Mart 2015 Pazar günü saat 10:00´da yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)’na girecek öğrencilerimize başarılar dilerim. Çalışmalarının boşa çıkmayacağı bir sınav geçirmelerini temenni ederim.
Mustafa YILMAZ
İlçe Milli Eğitim Müdürü